ISKORISTILI ŠANSU: Orlići ubedljivo do EP!

Mladi fudbaleri Srbije do 17 godina, obezbedili su učešće na završnom turniru Evropskog prvenstva na Kipru.

Na kraju kvalifikacionog turnira elitne runde, slavili su protiv Turske sa 3:0. Uprkos porazu od Danske, obezbedili su učešće kao jedna od sedam drugoplasiranih ekipa.

Poveli smo golom Milosavljevića u 19 minutu. Na 2:0 je u 61-om povećao Maksimović. Konačan rezultat postavio Damnjanović 20 minuta kasnije. Danci su u stilu završili grupu bez primljenog gola savladavši Gruziju 7:0

Uz Kipar kao domaćina, iz kvalifikacija im se pridružilo osam pobednika grupa i sedam najbolje drugoplasiranih ekipa.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...