POSLE PENAL RULETA: Gruzija je na EP!

Fudbaleri Gruzije, plasirali su se na Evropsko prvenstvo. Nakon 0:0 u finalu baraža, savladali su Grčku na penale. Tako će prvi put u istoriji igrati na kontinentalnom šampionatu. Heleni su ga osvojili pre tačno 20 godina.

Prvo poluvreme ovog mini finala se završilo bez golova. Posed je bio na strani Grčke.

Ipak, Gruzija je imala pet šuteva ka golu. Grci nijedan u okvir za prvih 45. minuta.

Potom su Heleni dodali gas u drugom delu sa posedom. Preokrenuli i situaciju sa šutevima. Nakon drugih 45. minuta, nijedan tim nije uputio udarac ka okviru gola svedočeći veoma tvrdoj utakmici.

Ništa novo nije viđeno ni u prvom produžetku. Ni u drugom. Utakmica je rešena nakon jedanaesteraca.

Promašaj Jakumakisa, koštao je bivše šampione Evrope plasmana na ovogodišnje takmičenje.

Tako će selekcija Gruzije u grupi na EP biti sa Turskom, Portugalom i Češkom.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...