Čukarički za tri minuta rešio duel sa Novim Pazarom, Pavkov strelac (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Novi Pazar na svom terenu sa 2-0, u utakmici 27. kola Superlige Srbije.

Utakmica je rešena u drugom poluvremenu, za svega tri minuta.

Prvo je Marko Dociću 68. minutu pogodio sa penala, tako iskoristivši najstrožiju kaznu nakon faula nad Stankovićem u šesnaestercu.

Samo tri minuta kasnije prednost je duplirao Milan Pavkov, a kasnije se ispostavilo da je postavio i konačan rezultat. On je dobrom reakcijom završio akciju koja je započela kada je strelac prvog gola ukrao loptu Islamoviću na sredini terena, a u nastavku Ivanović centrirao visokom centarforu.

Tim sa Banovog brda je posle ove pobede na četvrtom mestu, sa čak deset bodova manje od trećeplasiranog TSC-a, dok Vojvodina upravo igra utakmicu kojom bi mogla da se izjednači po broju bodova.

Pazarci su sa 38 bodova i dalje osmi, na mestu koje vodi u plejof, ali će Napredak sutra u Kragujevcu imati šansu da ih prestigne, pošto trenutno ima isti broj bodova i utakmicu manje.

Još jedan poraz Partizana: TSC bolji od crno-belih

U okviru 32.kola Superlige fudbaleri Partizana su na svom terenu izgubili od TSC-a rezultatom 1:2. Poluvreme u Humskoj završeno je...