Milan slavio u Firenci i odvojio se od Juventusa, rolerkoster golova na startu drugog poluvremena! (VIDEO)

Fudbaleri Milana slavili su na gostovanju Fiorentini sa 2-1, tako iskoristivši poraz Juventusa i učvrstivši na drugom mestu iza neprikosnovenog Intera.

Svi golovi su postignuti u drugom poluvremenu.Rosonere je do prednosti već nakon dva minuta od povratka na teren doveo Ruben Loftus-Čik.

Samo tri minuta kasnije Alfred Dankan je poravnao rezultat, ali je nije ništa više vremena prošlo dok euforija domaćih nije splasnula, kada je Leao povratio prednost i tako svom učinku pridodao i gol, nakon što je asistirao tek koji minut ranije.

Ovo se ispostavilo i kao krajnji rezultat, pošto su svi golovi na utakmici postignuti u roku od šest minuta.

Rosoneri su sada drugi sa 65 bodova, šest više od Juventusa i 11 manje od prvoplasiranog gradskog rivala Intera. Fiorentina se nalazi na desetoj poziciji sa 43 osvojena boda.

OPROŠTAJ OD MADRIDA: Sjajni Čeh izbacio Nadala!

Španski teniser Rafael Nadal neće igrati četvrtfinale mastersa u Madridu. Poražen je sa 2:0 od Čeha Jirija Lehečke pred domaćom...