Mitrović postigao dva gola pa izašao zbog povrede, SMS nastavio dalje da trese mreže (VIDEO)

Fudbaleri ubedljivog lidera na tabeli Premijer lige Saudijske Arabije Al Hilala gostuju večerasa AL Šababu u 25. kolu prvenstva.

Sva je prilika da će nastaviti sa dobrim rezultatima pošto vode sa 4-2.

Najzaslužniji za efikasnost večeras su srpski reprezentativci Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić.

Domaćin je poveo već u trećem minutu preko Musaba Al Džuvarija, ali je onda na scenu stupio najbolji strelac srpske reprezentacije i sa dva gola u roku od sedam minuta očas doneo preokret.

Prvo je sa penala poravnao rezultat u 20. minutu, a zatim se sedam minuta kasnije našao na pravom mesti i krunisao akciju svog tima.

Ipak, ubrzo potom Mitrović je morao da napusti igru zbog povrede.

Međutim, tamo gde je stao Mitrović, nastavio je njegov sunarodnik Milinković-Savić, koji je u 41. minutu povisio na 3-1, nakon što se iskrao iza odbrane protivnika i lako postigao gol.

U drugom poluvremenu je Al Davsari uvećao na 4-1 u 57. minutu, a potom Al Sibjani smanjio na 4-2 u 64. minutu.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...