Ćurčić: Protiv Zvezde nije bilo ništa sporno

U meču 27. kola Super lige, fudbaleri Javora poraženi su od Crvene zvezde rezultatom 0:3.

Trener Javora Radovan Ćurčić smatra da su kadrovski problemi njegovoj ekipi otežali posao u duelu sa šampionom.

Propustili smo dve šanse u prvom poluvremenu, a Zvezda je to umela da kazni. Crveno-beli su bili bolji i zasluženo pobedili. Ne mogu da budem nezadovoljan s obzirom na broj povređenih igrača. Nedostajali su nam Radivoj Bosić, Nemanja Miletić, Luka Gojković i Lazar Mićić, rekao je Ćurčić.

Zvezda je u Ivanjici došla posle pogotka Gelora Kange iz penala, prethodno je jednog igrača domaćih lopta nakon što se odbila o travu pogodila u ruku, a sudija Danilo Nikolić posle gledanja VAR-a dosudio najstrožu kaznu. Ćurčić ne smatra da je njegov tim oštećen.

– Problem je što smo bili oštećeni na prethodnim utakmicama, sad nije bilo ništa sporno, konstantovao je on.

Ipak, svejedno Ćurčić je drugo poluvreme gledao sa tribina, jer je dobio crveni karton pre odlaska u svlačionicu.

– Imao sam komunikaciju sa sudijom u vezi kartona našem igraču Stjuartu. Iz istih razloga protestovao je i moj pomoćnik Milovan Milović. Sudija nam je obojici dodelio crvene kartone, objasnio je Ćurčić razlog izključenja.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...