Partizan poražen u finalu turnira u Amsterdamu

Kadeti fudbalskog kluba Partizan osvojili su drugo mesto na međunarodnom turniru “Kup budućnosti u Amsterdamu”, pošto su u finalu poraženi od domaćeg Ajaksa – 1:2 (0:0).

U prvoj fazi nadmetanja odigrali su nerešeno sa vršnjacima iz redova holandskog velikana, na putu do finala pobedili Mančester siti i Anderleht.

Inače, turnir se igrao po sistemu dva puta po 20 minuta.

Crno-beli su u prvom delu susreta sa “kopljanicima” bili ravnopravni rival. U nastavku je protivnik više napadao, a onda i poveo u 28. minutu.

Izabranici Đorđija Ćetkovića su krenuli po izjednačenje, ali je tim iz Amserdama duplirao prednost u 35. minutu. Ipak, Partizan je uspeo da smanji rezultat u 37. minutu preko Lazara Radosavljevića.

Zvezdini kadeti dominantni protiv Partizana!

U velikom derbiju 25. kola Kadetske lige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde savladali su Partizan rezultatom 4:0. Poveo je domaćin golom...