Remi u derbiju kola, Železničaru duel “davljenika” (VIDEO)

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog remizirali su u Novom Sadu, u utakmici 28. kola Superlige Srbije, pošto je duel završen rezultatom 1-1.

Oba pogotka postignuta su u ranoj fazi utakmice. Do vođstva je domaćina doveo mladi Mihailo Ivanović, koji je glavom plasirao loptu u gol nakon centaršuta Marka Bjekovića sa desne strane.

Rezultat je poravnao Igor Miladinović u 25. minutu utakmice, kada je nakon prodora i centaršuta Docića odmah po prijemu izbacio svog čuvara i postigao gol.

Tako se tim sa Banovog brda zadržao na četvrtom mestu ispred današnjeg rivala, iako imaju isti broj bodova.

U duelu dva poslednjeplasirana tima Železničar je u Pančevu savladao surdulički Radnik sa 3-1.

Iako je bilo dosta golova, i u ovom slučaju su svi postignuti u prvom delu utakmice.

Borko Duronjić je već u 4. minutu doveo do prednosti goste, ali je to bilo sve od njih.

U roku od samo osam minuta postavljen je konačan rezultat, pošto su u intervalu od 33. do 41. minuta mrežu pogađali Evgen Pavlov i Lazar Romanić dva puta.

Radnik je ubedljivo poslednji sa 14 bodova, dok je samo mesto ispred Železničar, ali sa 26 bodova vodiće veliku borbu za opstanak sa još nekoliko timova.

NAĐ JE SAMO PRIVREMENO REŠENJE: Dva kandidata za novog trenera Partizana!

Nakon što su zauzeli prvo mesto pred zimsku pauzu pobedom u Večitom derbiju, za fudbalere Partizana je sve krenulo...