Vojvodina ubedljiva uz dva gola 19-godišnjaka (VIDEO)

Fudbaleri Vojvodine ubedljivo su slavili na gostovanju Železničaru u Pančevu, savladavši domaćina sa 3-0 u 29. kolu Superlige.

Golgeterski niz nastavio je 19-godišnji Mihailo Ivanović, koji je postigao dva gola, oba puta iskoristivši asistenciju Kembela.

Već u 10. minutu mladi napadač je odlično skočio ispred golmana domaćih posle centaršuta Jamajčanina i doveo Novosađane do prednosti.

Na 2-0 povisio je Dejan Zukić sa penala u 23. minutu, kada je Vojislav Stanković faulom u šesnaestercu skrivio najstrožiju kaznu.

Konačan rezultat je svojim drugim golom danas postavio Ivanović u 59. minutu, nakon što je Kembel oduzeo loptu na sredini terena i u kontri proigrao mladog saigrača.

Vojvodina sada čeka ishod derbija kola između TSC-a i Čukaričkog, između kojih se nalazi na tabeli, na 4. mestu sa 47 bodova, što je dva više od tima sa Banovog brda.

Železničar je ostao na pretposlednjem mestu sa 26 bodova i sledi mu teška borba za izlazak iz opasne zone.