NOVI PENALI: Vojvodina izbacila prošlogodišnjeg finalistu kupa!

Fudbaleri Vojvodine drugi su učesnik polufinala Kupa Srbije. Nakon 1:1 posle 90 minuta, na penale su izbacili Čukarički.

Prvo poluvreme na Brdu, završeno je bez golova. Dva udarca u okvir gola imao je Čukarički. Svih šest Vojvodine, bili su pored. Iako su Novosađani imali više loptu u nogama.

Gosti su poveli u 51. minutu. Strelac je Vukan Savićević. Đorđe Ivanović je doneo izjednačenje u 68. minutu Brđanima. To je bio konačan ishod.

Nakon penal serije Vojvodina ide dalje, jer je promašio Nemanja Milojević u timu prošlogodišnjeg finaliste. Na kraju i Jovanović.

Partizan je ranije danas eliminisao Voždovac. Crvena zvezda igra večeras protiv Vršca. Sutra se sastaju Radnički 1923 i Novi Pazar.

Sferopulos posle Mege govorio o selidbi u Pionir za finale

Košarkaši Crvene zvezde su ubedeljivo započeli plej-of seriju protiv Mege i došli do vođstva 1-0. Janis Sferopulos je bio zadovoljan...