LE: Atalanta protutnjala Enfildom, Roma bolja od Milana, Benfika od Marseja!

U prvom meču četvrtfinala Lige Evrope, fudbaleri  Atalante savladali su Liverpul na Enfildu rezultatom 3:0.

Đanluka Skamaka je bio strelac dva gola, pogađao je u 38. i 60. minutu. Tačku na trijumf i muk u Liverpulu stavio je Mario Pašalić u 83. minutu utakmice.

“Redsi” su imali veći posed lopte, više udaraca, nekoliko vrlo izglednih prilika, ali je Atalanta sačuvala veliku prednost.

Fudbaleri Rome savladali su Milan u gostima rezultatom 1:0.

Meč na “San Siru” rešio je štoper “vučice” Đanluka Mančini golom već u 17. minutu. Benfika je u Lisabonu savladala Olimpik Marselj rezultatom 2:1 (1:0), dok je Bajer Leverkuzen slavio rezultatom 2:0 protiv Vest Hema.