LIGA KONFERENCIJA: Poraz i gol Tadića, nula u Češkoj (VIDEO)

U terminu od 18:45 igrala su se prva dva meča četvrtfinala trećeg po snazi evropskog takmičenja.

Fenerbahče je izgubio od Olimpijakosa 3:2. Iako je grčki tim tokom meča imao 3:0.

Na meču u Pireju, domaćini su poveli tokom prvih 10 minuta igre. U 8. minutu je za 1:0 pogodio Fortunis.

Crveno-beli duplirali prednost u 32. minutu. Tada se upisao crnogorski napadač Stevan Jovetić. Olimpijakos je u drugom delu stigao i do 3:0 preko Ćikinja u 57. minutu.

Dušan Tadić je u 67. minutu iz penala smanjio na 3:1. Sedam minuta kasnije, Kahveči smanjuje na 3:2 i unosi neizvesnost u poslednjih 15 minuta. To je bio konačan rezultat.

U drugom meču od 18:45 Viktorija Plzen i Fiorentina igrali su 0:0.

Od 21 sat igraju Aston Vila – Lil i Klub Briž-PAOK.

POSLE IZGUBLJENOG PEHARA: Partizan ostaje bez trenera, poznat naslednik Janića?

Odbojkaši Crvene zvezde osvojili su titulu prvaka Srbije pobedom od 3:0 u majstorici protiv Partizana. Crno-beli tako nisu uspeli da...