POSLE KIŠE I PREKIDA: Dimitrov izbacio Kecmanovića

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u narednu rundu mastersa u Monte Karlu.

Posle dva dana, bolji je bio Grigor Dimitrov sa 2:0 (6:4, 6:3)

U prvom setu je dobro krenuo naš igrač. Napravio brejk i poveo 3:1. Onda je Bugarin mu oduzeo dva servisa i rešio set.

Tokom drugog je vodio 2:1 Dimitrov, pa je susret nastavljen danas nakon prekida zbog kiše. Devetom igraču sveta, bio je dovoljan jedan brejk da u drugom setu obezbedi trijumf.

Protivnik u trećem kolu mu je Helger Rune koji je sa 2:1 izbacio Indijca Sumita Nagala.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...