PRVI PUT: Erupcija oduševljenja na Čika Dači, Radnički u polufinalu!

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog poslednji su polufinalista Kupa Srbije. Tako će debitovati u ovoj fazi takmičenja.

Na domaćem terenu bili su bolji od Novog Pazara sa 3:1.

Kragujevčani su u prvom poluvremenu bili dominantni. Postigli su dva brza gola u roku od 4 minuta.

Prvo Bevis u 31-om. Potom je Vidosavljević u 35. realizovao penal za 2:0. Pazarci prepolovili rezultat i uneli dramu u poslednjih 15 minuta. Gol je postigao Srećković u 73. minutu.

To Pazarcima nije bilo dovoljno. Radnički je pred kraj nadoknade od 9 minuta potvrdio trijumf golom Ortiza. Ekipa Feđe Dudića, pridružila se večitim rivalima i Vojvodini u nastavku borbe za pehar.

ZAGREJANI ZA PAO: Navijači Makabija u beogradu dočekali svoje ljubimce (VIDEO)

makabi u beogradu u utorak dočekuje Panatinaikos u trećem meču 1/4 finala plej-ofa Evrolige. Posle dva duela u Atini rezultat...