Novi Beograd zabeležio i drugu pobedu na završnom turniru

Vaterpolisti Novog Beograda zabeležili su i drugu pobedu na završnom turniru regionalne Premijer lige u Splitu. Novobeograđani su ubedljivo savladali Jadran iz Herceg Novog sa 17:9.

Izabranici trenera Živka Gocića furiozno su odigrali u drugom poluvremenu i bez većih problema upisali su veoma važan trijumf. Najefikasniji u pobedničkom taboru bio je Alvaro Granados sa tri gola, dok je u redovima crnogorskog tima najbolji bio Danilo Radović sa takođe tri pogotka.

Ovom pobedom Novi Beograd se na vrhu tabele izjednačio sa splitskim Jadranom sa po 17 bodova i njihov međusobni duel koji je na programu u subotu od 19 časova i 45 minuta odlučiće ko će biti novi šampion Jadranske lige.

U prvom meču dana, Crvena zvezda poražena je od Dubrovačkog Juga posle petereca sa 15:14.

BOMBA NAD BOMBAMA: Roberto de Zerbi PONOVO u Seriji A!

Navijači Milana ne žele Žulena Lopetegija na klupi ekipe sa San Sira. Italijanski mediji prenose da će uprava kluba poslušati...