TSC na Karađorđu nadoknadio minus od dva gola ali na kraju poražen

U jednom od derbija 30. kola Superlige Srbije, fudbaleri Vojvodine slavili su kao domaćini protiv TSC-a rezultatom 3:2.

Vojvodina je povela u devetom minutu pogotkom Dejana Zukića, da bi minut pre odlaska na odmor, mrežu TSC-a zatresao i Norman Kembel. Međutim, TSC je u nastavku zaigrao daleko bolje i uspeo da anulira prednost protivnika.

Samo što je krenulo drugo poluvreme, Ifet Đakovac je u 49. minutu smanjio na 2:1.

Nastavio je TSC da pritiska i to mu se isplatilo u 79. minutu kada je Saša Jovanović pogodio za 2:2.

Nije to bilo sve jer su igrači Vojvodine uspeli da u petom minutu nadoknade drugog dela postignu pobedonosni gol. Strelac je bio Njegoš Petrović.

U istom terminu igran je i meč u Kruševcu između Napretka i Radnika.

Slavili su gosti iz Surdulice sa 2:0.