Bajern u polufinalu Lige šampiona, junak meča je Kimih (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna plasirali su se u polufinale Lige šampiona zahvaljujući pobedi nad Arsenalom u drugoj utakmici dvomeča četvrtfinala rezultatom 1:0.

Gol odluke postigao je Jozua Kimih u u 63. minutu, a Tuhelovi izabranici su prošli dalje ukupnim rezultatom 3:2.

Akcija je bila po desnoj strani gde je bio Sane, on je prebacio čitav kazneni prostor i poslao loptu na levu stranu gde je bio Gereiro koji šalje perfektan centaršut za Kimiha. Ostalo je istorija, odličan udarac glavom za 1:0

Samo dva minuta kasnije šansa za Sanea, Arsenal je bio u velikom padu i bila im je potrebna injekcija sa klupe. Odmah su ušli Trosar i Žezus umesto Martinelija i Žoržinja. I dalje je Bajern bio bliži golu, ali više nije bilo izbuđenja pa je rezultat ostao 1:0.

Duljaj se oprostio od svojih igrača (FOTO)

Dojučerašnji trener Partizana Igor Duljaj pojavio se danas u sportskom centru Teleoptik kako bi se pozdravio sa fudbalerima crno-belih...