LK: Milenković i Fiorentina idu dalje, Martinez provocirao pa odveo Vilu u polufinale

Fudbaleri Fiorentine plasirali su se u polufinale Lige konferencije. Oni su nakon produžetaka pobedili Viktoriju Plzen 2:0.

Za 90 minuta igre nije bilo golova na “Artemio Frankiju”, da bi “viola” pred svojim navijačima odmah na startu prvog produžetka došla u prednost.

Samo 120 sekundi pošto su se vrtili na teren, Niko Gonzales je zatresao mrežu za slavlje domaćih navijača. Tačku na plasman italijanskog tima među četiri najbolje ekipe trećeg po rangu klupskog takmičenja stavio je Kristijano Biragi, koji je u 108. minutu pogodio za 2:0.

Fudbaleri Aston Vile su se plasirali u polufinale UEFA Lige konferencija.

Oni su u revanš meču četvrtfinala eliminisali Lil kao gosti sa 4:3 posle boljeg izvođenja penala. Nakon 90 minuta je bilo 2:1 za Lil, koliko je Vila pobedila pre sedam dana u Birmingemu, dok u produžecima nije bilo golova.

Preokret u slučaju povratka Vanje Marinkovića?

Ponovo je aktuelna tema povratka Vanje Marinkovića u Partizan, klub u kom je ponikao i čiji je bio kapiten...