KAKAV POČETAK PLEJ-OFA: Pobede Radničkog i TSC-a u goleadi!

Pre večitog derbija, u prvoj rundi plej-ofa Superlige Srbije odigrana su dva meča.

U Kragujevcu i Bačkoj Topoli viđena je goleada.

Radnički 1923 je sa 4:3 pobedio Čukarički. Već u 15 minuta viđena su tri gola. Gluščević od 6-og doneo prednost. U 13-om i 15-om Čuka preokrenula golovima Mela i Adžića. Ortiz poravnao a potom melo do poluvremena doneo novu prednost Čuki sa pet datih golova nakon 45. minuta.

Đurić i Ivelja su u drugom poluvremenu doneli pobedu Kragujevčanima.

TSC je slavio protiv Vojvodine 3:2. I ovde je viđena goleada u prvih 15 minuta. Već nakon pet je TSC vodio 2:0 pogocima Ćirkovića i Pantovića. Smanjio Zukić u 13. minutu. Ivanović poravnao, a potom Pantović postavio konačan rezultat u 74. minutu.

Večeras je od 18 časova na programu 173. večiti derbi.