SLS: Radnički i Voždovac bolji od Novog Pazara i Radnika

Fudbaleri Voždovca pobedili su kao gosti Novi Pazar rezultazom 1:0.

Pobedu Voždovčanima doneo je Džunior Flemings pogotkom u 56. minutu meča. Domaći tim je utakmicu završio sa igračem manje jer je Ebenezer Anan dobio direktan crveni karton u 83. minutu. U narednom kolu, Novi Pazar će gostovati u Surdulici ekipi Radnika, dok će Voždovac dočekuje Spartak.

U drugoj utakmici u Nišu, Radnički je savladao Radnik iz Surdulice rezultatom 1:0. Gol odluke postigao je David Petrović u 99. minutu utakmice. Radnik je poslednji na tabeli sa 18 bodova i praktično su bez šanse da zadrže superligaški status.

Nađ potpuno iskren o sukobu sa Duljajem, otkrio i koje igrače bi želeo u Partizanu

Nedavno je Igor Duljan napustio mesto šefa stručnog štaba Partizana, a zamenio ga je dosadašnji prvi pomoćnik Albert Nađ....