Srpski centar najefikasniji protiv Reala! (VIDEO)

Košarkaši madridskog Reala savladali su u gostima Saragosu sa 79-70, u 30. kolu španske ACB lige.

Ključnu prednost je tim Ćusa Matea načinio u završnici druge četvrtine, pa je na poluvremenu vodio sa 37-26 i više nije ispuštao dovcifrenu razliku (najviše +20) sve do samog kraja, kada je domaćin uspeo da dođe do dostojnog poraza.

Blistao je u redovima poraženog tima srpski centar Dejan Kravić, koji je sa učinkom od 17 poena i 6 skokova bio najefikasniji na čitavoj utakmici, uz indeks korisnosti 21.

U redovima šampiona Evrope i ubedljivog lidera na tabeli Gabrijel Dek je zabeležio 15, a Džanan Musa 13 poena, i oni su bili jedini dvocifreni u Kraljevskom klubu usled dobre raspoređenosti poena.