Radonjiću falilo dva poena do evro trofeja

U finalu Fiba Evrokupa viđena je prava drama u revnš meču Bašakšehira i Čemnica.

Nemački tim je prvi meč dobio 11 poena prednosti i ekipa Dejana Radonjića je jurila taj minus.

Već na poluvremenu su imali 17 poena prednosti, ali u trećoj četvrtini su potpuno pali i gosti su izjednačili.

U četvrtom periodu sve je išlo ka tome da je meč gotov, ali su se domaći volšebno u završnici izvukli i došli do 11 poena prednosti i otišlo se u produžetak.

U dodatnih 5 minuta se činilo da će domaćin slaviti, ali su napravili seriju grešaka i Nemci su imali minus 10 na 30 sekundi pre kraja. Čemnic je svoj napad promašio, ali i Bašakšehir koji je promašio šut za tri poena i završeno 105:95 za trofej nemačke ekipe.

NAĐ JE SAMO PRIVREMENO REŠENJE: Dva kandidata za novog trenera Partizana!

Nakon što su zauzeli prvo mesto pred zimsku pauzu pobedom u Večitom derbiju, za fudbalere Partizana je sve krenulo...