EL: Barsa slomila Olimpijakos, sa 1-1 se serija seli u Atinu!

U drugom meču plej-of serije, Barselona je savladala Olimpijakos 77:69 i izjednačila na 1:1 u seriji.

Domaćin je vodio više od 39 minuta na ovom meču, ali nije lako došao do pobede.

Posle ranog dvocifrenog vođstva, Grci su se vratili do poluvremena, a potom i u trećem periodu uspeli na kratko i da prevedu posle trojki Vilijams-Gosa.

Ipak, Barsa je uspela da odbije taj napad, a prelomili su meč sredinom poslednje četvrtine posle trojke Džabari Parkera.

Najefikasniji kod pobednika je upravo pomenuti Parker sa 24 poena, a pored njega dvocifren je bio samo Jan Veseli sa 10 poena. Nikola Kalinić za 23 minuta postigao je 5 poena uz 3 skoka.

Kod Olimpijakosa Piters 20 poena, Vilijams-Gos i Mekisik po 10. Petrušev je za 20 minuta postigao 6 poena uz 4 skoka i indeks 12, dok je Milutinov za 8 minuta bio bez poena, ali je skupio 3 skoka i 2 asistencije.

POLUFINALE ABA LIGE: Mega bez dva igrača protiv Zvezde, ova televizija prenosi duel dva rivala

Košarkaši Crvene zvezde gostuju ekipi Mege u drugom meču polufinala plej-ofa ABA lige. Zvezda vodi 1:0 u seriji, a u...