EL: Monako se “vratio iz mrtvih”, Lojd za izjednačenje u seriji

Velika drama viđena je i u drugom meču u seriji između Monaka i Fenerbahčea. Pošto je prva rešena u produžetku u korist gostiju, druga je završena pobedom Monaka posle velikog preokreta u četvrtoj četvrtini 93:88.

Monako je odlično počeo i brzo su imali dvocifrenu prednost koju su održavali većim delom prvog poluvremena.

Ipak, u pravoj napadačkoj utakmici Fener se vratio do pauze i otišlo se sa 54:50 na veliki odmor za Monako.

Treći period je u potpunosti pripao gostima kojisu dominatno došli do 9 poena prednosti i činilo se da će doći do 0:2 u seriji.

Ipak, na krilima Okoba i pre svega Lojda, Monako je preveo, a u završnici i rešio meč u svoji korist za izjednačenje pred odlazak na dva meča u Istanbul.

Najefikasniji kod Monaka bio Monteijunas sa 18 poena, dok je Lojd dodao 15, Okobo 13. Majk Džejms je postigao samo 8 poena što je drugi put u sezoni da nije imao dvocifreni učinak.

Kod Fenera Dorsi 25 poena, Vilbekin 23 ubedljivo najefikasniji. Marko Gudurić za 19 minuta postigao 5 poena.

PL: Debakl Junajteda! (VIDEO)

Mančester Junajted nastavlja sa katastrofalnom sezonom, pošto su doživeli pravi debakl na gostovanju Kristal Palasu. Tim Erika Ten Haga poražen...