Novi udarac za Liverpul, korak unazad u borbi za titulu, remi protiv Vest Hema (VIDEO)

U prvoj utakmici 35. kola Premijer lige, izabranici menadžera Jorgena Klopa kao gosti odigrali su protiv Vest Hema nerešeno, 2:2 (1:0).

Tako sada imaju 75 bodova, dva manje od videćeg Arsenala, ali uz utakmicu više.

Poveo je domaćin u samom finišu prvog dela, tačnije u 43. minutu kada je Džerod Bouven na asistenciju Kudusa zatresao mrežu Alisona.

Liverpul je uspeo da se izdigne i prvoj polovini drugog poluvremena, stigne do preokreta.

U 48. minutu Endrju Robertson preciznim udarcem sa desetak metara pogodio desni donji ugao za 1:1.

Posle kornera sa leve strane, stvorila se gužva pred golom “čekićara”, lopta je pogodila golmana Alfonsa Areolu i završila u mreži domaće ekipe.

Međutim, nije prošlo mnogo pre nego što je Vest Hem stigao do izjednačenja.

Bouven je prošao po desnoj strani, poslao je loptu pravo na glavu Majkla Antonija koji je pogodio za konačnih 2:2.

Angelina Topić trijumfovala na prvom mitingu Dijamantske lige!

Mlada srpska atletičarka Angelina Topić napravila je veliki uspeh trijumfom na prvom ovogodišnjem mitingu Dijamantske lige, održanom u Dohi. Ona...