PREMIJER LIGA: Petrović dvaput matiran, VAR sprečio pobedu Čelsija! (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija remizirali su 2:2 na gostovanju Aston Vili u 35. kolu Premijer lige. Nadoknadili su Plavci dva gola minusa, ali im se nije dalo da trijumfuju protiv tima koji sledeće sezone izvesno igra Ligu šampiona.

Vila je povela već u petom minutu autogolom Marka Kukurelje.

Fudbaleri Čelsija su postigli i drugi gol, ali je realizacija Nikolasa Džeksona za 1:1 poništena u 16. minutu zbog ofsajda.

Vila to koristi i duplira prednost pred poluvreme. Na 2:0 povisio je Rodžers u 42. minutu. Madueke je u nastavku prepolovio na 2:1 u 63. minutu na dodavanje Galagera.

Čelsi je stigao i do 2:2. Sada su u 82. minutu Galager i Madueke zamenili uloge strelca i asistenta. Gol Disasija je u nadoknadi poništen zbog prekršaja. Tako da je ostao rezultat iz 82. minuta na snazi.

Standings provided by Sofascore

Senzacija Kecmanovića u Rimu!

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao see u treće kolo masters turnira u Rimu, nakon što je priredio senzaciju. Miomir...