Šokantan poraz Cicipasa u Madridu

Stefanos Cicipas je završio učešće na turniru u Madridu. On je poražen u drugom kolu od Brazilca Ćijaga Monteira, 6:4, 6:4.

Brazilac je na turnir stigao iz kvalifikacija, kao 118. na svetskoj listi, a meč u centru Kaha Mahika trajao je 97 minuta.

Monteiru je u početnom setu bio dovoljan jedan brejk do kog je došao u trećem gemu.

Osim u drugom gemu, kada smo videli nekoliko izjednačenja, Monteiro je do kraja seta ispustio samo jedan poen na svoj servis, pa je stigao do 6:4. U drugom setu slična situacija, bio mu je dovojan jedan brejk i rezultat drugog seta je bio identičan kao i prvi.

Njega u trećem kolu očekuje susret sa boljim iz duela Jiržija Lehečke i Hamada Međedovića.

POBEDA: Međedović se plasirao u drugo kolo Rima

Srpski teniser Hamad Međedović plasirao se u drugo kolo mastersa u Rimu. Međedović je prvo igrao kvalifikacije u Rimu (dva...