Bolonja kiksnula u borbi za Ligu šampiona, Salemakers neverovatnim golom spasao bod (VIDEO)

Fudbaleri Bolonje remizirali su na svom terenu protiv Udinezea, pošto je utakmica završena rezultatom 1-1.

Tako je ovogodišnja senzacija italijanskog fudbala kiksnula u borbi za mesto u Ligi šampiona, ali ga i dalje svakako održava sa 5 bodova i utakmicom više od Rome. Udineze je sa druge strane ostvario važan bod, ali je i dalje u zoni ispadanja sa 29 osvojenih tokom ove sezone u Seriji A.

Da sve bude gore, gosti su poveli u zaustavnom vremenu prvog poluvremena, kada je Martin Pajero realizovao polukontru u akciji koja je potekla od našeg reprezentativca Lazara Samardžića.

Od 65. minuta domaćin je igrao i sa igraćem manje pošto je Sam Baukema zaradio dva brza žuta kartona.

Ipak, Salamakers je i u situaciji kad je njegov tim brojčano inferioran doneo izjednačenje u 78. minutu neverovatnim pogotkom iz slobodnog udarca.

POBEDA ZVEZDE: Crveno-beli bolji od Radničkog (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Radnički iz Kragujevca rezultatom 3:2 na stadionu "Rajko Mitić" u okviru 35. kola Super...