SERIJA A: Đenova ubedljiva, matematički obezbeđen opstanak (VIDEO)

U poslednjem meču 34. kola Serije A, fudbaleri Đenove su ubedljivo savladali Kaljari kao domaćini 3:0.

na taj način ekipa Alberta Đilardina je i matematički obezbedila opstanak u Seriji A četiri kola pre kraja, pošto su se ove sezone vratili u elitu.

Već na poluvremenu domaći su imali dva gola prednosti.

Prvo je Tornsbi pogodio u 17. minutu, a onda je Frendrup 10 minuta kasnije duplirao vođstvo.

U drugom poluvremenu tačku na meč je stavio sjajni Gudmondson kojem je to 14. gol u šampionatu.

Đenova je na 12. mestu sa 42 boda i do kraja prvenstva može da se bori da se popne za još dva mesta, dok Kaljari ima 32 boda što je 3 više od Udinezea koji je prvi ispod crte.

Đurišić odličan u drugoj utakmici pred Draft!

Mladi srpski košarkaš Nikola Đurišić bio je odličan na drugoj utakmici koju je odigrao u sklopu priprema za predstojeći...