LE: Bajer hita ka novom trofeju, Marselj i Atalanta remizirali (VIDEO)

Odigrane su prve polufinalne utakmice u Ligi Evrope, a najzadovoljniji može biti Bajer iz Leverkuzena.

Nakon što su obezbedili titulu u Nemačkoj i prekinuli veliki Bajernov niz, na dobrom su putu i ka drugom trofeju, pošto su u Rimu savladali Romu sa 2-0.

Prednost gostima doneo je Florijan Virc u 28. minutu, a konačan rezultat postavio Robert Andrih u 73. minutu, kada je po drugi put savladao Mileta Svilara.

Sve ostaje daleko otvorenije u duelu Olimpika i Atalante, pošto je utakmica u Marselju završena rezultatom 1-1.

Gosti su poveli već u 11. minutu golom Đanluke Skamake nakon dodavanja Kopmajnersa.

Međutim, već u 20. minutu rezultat je poravnao Šansel Mbemba, što je kako se ispostavilo bio i krajnji rezultat.

Revanš mečevi u Leverkuzenu i Bergamu igraće se 9. maja.

Legendarni Van Persi preuzeo tim iz Holandije

Proslavleni napadač Robin Van Persi novi je šef stručnog štaba Herenvena, objavio je holandski klub. Van Persiju je ovo prvi...