Novi poraz Partizana, Petrović doneo Voši veliku pobedu!

Fudbaleri Partizana doživeli su novi poraz. Ovog puta je bila bolja Vojvodina rezultatom 3:2.

Golom Njegoša Petrovića u poslednjem minutu ekipa iz Novog Sada je došla do velike pobede. Partizan je sada na minus 11 u odnosu na Crvenu zvezdu koja bi potencijalnom pobedom nad TSC postala šampion Srbije po sedmi put u nizu.

Činilo se da će autogol Đorđa Crnomarsković uvesti meč u mirniju fazu, međutim, Vojvodina u finišu prvog poluvremena, preko Zadija i sjajnom Zukića stigne do preokreta i odmah posle odmora najavila napad na Humsku.

Izjednačenje Aranđela Stojkovića u 57. minutu, nije otupelo napade gostuju. Nizali su se sasvih strana, pogodili su Mateus Indio i Ivanović, međutim, sudija Srđan Jovanović poništio je oba. Drugi, na asistenciju VAR sobe.

U finišu meča Baždar je imao dobar pokušaj da crno-belima donese i ceo plen, ali potom je Njegoš Petrović svojim projektilom sa dvadesetak metara savladao nemoćnog Jovanovića – 2:3 u poslednjim sekundama meča.

Vojvodina se oglasila saopštenjem: Ozbiljna liga ovo sebi ne bi smela da dozvoli

Vojvodina je izdala saopštenje povodom dešavanja u finalnoj seriji ABA 2 lige. Spartak je na domaćem terenu u drugom meču...