Bivši fudbaler Zvezde het-trikom vodi tim ka tituli (VIDEO)

Veoma uzbudljiva šampionska trka vodi se u fudbalskom prvenstvu Crne Gore, gde je Dečić nedavno došao do prednosti, koju siguro čuva.

Danas je na gostovanju Rudaru u Pljevljima ubedljivo slavio sa 4-0, pa je sa 61 bodom i dalje lider na tabeli, ispred Budućnosti koja ima tri manje, i Mornara sa 55 bodova.

Najzaslužniji za pobedu bio je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Nenad Gavrić, koji je zabeležio het-trik.

Iskusnom ofanzivcu bilo je dovoljno sedam minuta da donese svom timu prednost od 2-0 u duelu prvog i poslednjeplasiranog tima.

Prvo je u drugom minutu iskoristio dubinsku loptu i plasirao loptu pored golmana, da bi pet minuta kasnije pogodio nakon dodavanja sa desne strane terena.

Gavrić je het-trik kompletirao u 56. minutu, kada se nakon gužve usled kornera našao na pravom mestu i povisio na 3-0. Konačan rezultat postavio je Ognjen Stijepović u 81. minutu.

NA KRAJU SEZONE: Dva Srbina iz La Lige ostali bez trenera!

Fudbaleri Sevilje završiće ovu takmičarsku godinu na sredini tabele u La Ligi. Prošlogodišnji pobednik će od naredne biti sa novim...