Silan Dortmund, Bajernu ni bod u Štutgartu

Fudbaleri Borusije Dortmund slavili su na svom terenu protiv Augzburga rezultatom 5:1.

oleadu na Vestfalenu je otvorio Mukoko u četvrtom minutu. Doni Malen je u 20 minutu povećao prednost, a do kraja prvog dela meča, gde smo videli čak pet golova, u listu strelaca su se upisali Rojs i još jednom Mukoko u 29. minutu.

Počani pogodak za ekipu iz Bavarske je postigao Vargas u 32. minutu. U drugom delu meča Nemeka je povećao prednost svog tima u 64. minutu.

Sa druge strane, Bajern nije osvojio tri boda, iako je nastupio u  dobrom sastavu.

Utakmica na stadionu MHP arena je završena rezultatom 3:1.

Poveli su domaći golom Stergijua u 29. minutu, ali samo osam minuta kasnije je Hari Kejn poravnao rezultat sa bele tačke.  Ali tri boda “švabama” je doneo Vu-Jeong u 83. minutu, dok je pobedu potvrdio Silas u trećem minutu nadoknade vremena.

Posle ovog poraza Bajernu je ugroženo drugo mesto, jer na dva kola do kraja imaju samo dva boda više od Štutgarta.

DOK ČEKAJU RIVALA: Boston bez bitnog igrača na startu finala istoka?

Košarkaši Bostona igraće u finalu istočne konferencije. Seltiksi su lako i sa 4:1 savladali Klivlend Kavalirse. Sada čekaju ishod sedme...