SITI SVE BLIŽI PRVOM MESTU I TITULI: Vulvsi ispraćeni sa pet golova, a četiri su Halandova! (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija ubedljivo su na Etihadu savladali Vulverhempton sa 5-1 u 36. kolu Premijer lige.

Tako je tim Pepa Gvardiole korak bliži odbrani titule, pošto je na bod zaostatka od Arsenala, ali ima i utakmicu manje.

Junak meča svakako je bio napadač Građana Erling Haland, koji je postigao četiri gola!

Dva puta je bio precizan sa penala, u 12. i trećem minutu nadoknade prvog poluvremena, kada je prethodno nad njim i načinjen prekršaj nakon što je pobegao svom čuvaru.

U međuvremenu je u 35. minutu povisio na 2-0, kada je glavom sa druge stative smestio loptu u suprotni ugao gola.

Hvang He-Čan je u 53. minutu smanjio na 3-1, ali je odmah na drugoj strani norveški napadač postigao novi svoj gol, ovog puta nogom, i povratio tri gola prednosti.

Konačan rezultat postavio je Hulijan Alvarez u 85. minutu utakmice, nakon dodavanja Rodrija.

NA KRAJU SEZONE: Dva Srbina iz La Lige ostali bez trenera!

Fudbaleri Sevilje završiće ovu takmičarsku godinu na sredini tabele u La Ligi. Prošlogodišnji pobednik će od naredne biti sa novim...