Jokić nakon poraza: Ovo je samo jedna od sedam utakmica

Košarkaši Denvera izgubili su na svom terenu od Minesote rezultatom 106:99 u prvom meču polufinala Zapadne konferencije NBA lige.

Najbolji u Denveru bio je Nikola Jokić koji je na terenu proveo 41 minut, a za to vreme je ubacio 32 poena. Nakon meča sjajni košarkaš izneo je svoje viđenje utakmice.

-Utakmica je bila sjajna i veoma interesantna. Obe ekipe su imale dobre periode igre i bio je egal sve do četvrte četvrtine kada su oni napravili prednost i tako pobedili. Imaju sjajnu ekipu i defanzivno i ofanzivno i nadamo se da ćemo odigrati mnogo bolji naredni meč, rekao je srpski centar na konferenciji za medije i dodao:

– Ovo je samo jedna od sedam utakmica, ali tako obično govori onaj koji izgubi. Voleo bih da smo mi pobedili i da su oni rekli ovo što sam ja. Moramo da budemo mnogo bolji defanzivno u narednom meču, jer su dali veliki broj lakih koševa u drugom poluvremenu.

ISPISANA ISTORIJA: Srušen rekord Kuna Aguera star više od 20 godina! (VIDEO)

Mateo Apolonio ušao je u igru u 84. minutu za svoj Deportivo Riestre u utakmici 1/16 finala nacionalnog Kupa...