NAJBOLJI IKADA: Pet asistencija i gol Mesija u pobedi Intera

Najbolji fudbaler svih vremena Lionel Mesi postao je prvi igrač u istoriji MLS lige sa pet asistencija na jednoj utakmici.

Mesi je u pobedi svog Intera iz Majamija nad Njujork Red Bulom od 6:2 postigao i gol. Njujork je poveo u 30. minutu preko Dantea Vanzeira. Rezultat je jednačio je Matijas Rohas u 48. minutu, da bi dva minuta kasnije pogodio i Mesi. Ponovo je strelac bio Rohas, da bi nakon njega het-trik postigao Luis Suarez. Sjajni Suarez je pogađao u 69, 75. i 81. minutu, da bi Njujork Red Bul još jedan gol postigao u sedmom minutu nadoknade preko Emila Forsberga iz penala.

Inter je prvi na tabeli Istoka sa 24 boda, dok je Njujork Red Buls četvrti sa 17 poena.

IPAK NEĆE U SAUDIJSKU ARABIJU: Rafael Varan karijeru nastavlja u italijanskoj Seriji A?!

Rafael Varan (31) od leta je slobodan igrač i napušta Mančester Junajted po isteku ugovor. Na Teatru snova je...