PL: Čelsi se razgoropadio, petarda u londonskom derbiju (VIDEO)

odigrana su dva meča u popodnevnom terminu u Premijer ligi, i u oba su slavili domaćini.

Čelsi je u derbiju Londona deklasirao Vest Hem 5:0.

Izabranici Marucija Poketina su u poslednje vreme u sjajnoj formi i uključili su se u borbu za Evropu.

Već posle prvog poluvremena bilo je ubedljivih 3:0 za domaće, pošto su golove postigli Palmer, Galager i Madueke.

U nastavku, Džekson sa dva gola je dokrajčio rivala.

Srpski golman Đorđe Petrović je branio svih 90 minuta na golu Čelsija.

“Plavci” su sad na 7. mestu sa 54 boda, koliko ima i Mančester junajted koji ima i utakmicu manje. Sa druge strane, Vest hem je vezao četvrti meč bez pobede i imaju 49 bodova na 9. mestu.

U drugom meču, Brajton je savladao Aston Vilu 1:0. Strelac jedinog gola bio je Žoao Pedro u 87. minutu. On je postigao gol iz odbitka posle promašenog penala, kojeg je on bio izvođač.

Aston Vila je na 4. mestu sa 67 bodova. Imaju 7 bodova više od Totenhema, ali i dve utakmice više. Brajton je na 11. mestu sa 47 bodova.

Vojvodina se oglasila saopštenjem: Ozbiljna liga ovo sebi ne bi smela da dozvoli

Vojvodina je izdala saopštenje povodom dešavanja u finalnoj seriji ABA 2 lige. Spartak je na domaćem terenu u drugom meču...