U formi pred EURO: Mitrović nastavio da trese mreže i nakon povrede (VIDEO)

Fudbaleri Al-Hilala savladali su Al Ahli u gostima sa 2-1 posle preokreta, u 28. kolu tamošnje Premijer lige.

Tako se tim naših reprezentativaca Aleksandra Mitrovića i Sergeja Milinković-Savića nalazi na samo bod od osvajanja titule četiri kola pre kraja!

Niz golova nastavio je Mitrović i nakon povrede, koja je mnoge uplašila, ali se na teren vratio mnogo brže nego što se očekivalo.

Mitrović je pogodio za izjednačenje u 52. minutu, kada je glavom poslao loptu u mrežu nakon niza driblinga i centaršuta Malkoma sa leve strane.

U samoj završnici utakmice Malkom je i sam postigao gol i tako doneo pobedu svom timu. Na poluvremenu je domaćin vodio golom Firasa Al-Buraikana u 30. minutu.

Mitroviću je ovo već drugi gol od povratka na teren, pošto je nedavno pogodio i protiv Al Tavona.

Sergej Milinković-Savić na terenu je, kao i Mitrović, proveo celu utakmicu.

TRANSFORMIŠITE SVOJ STAN GOTOVO BESPLATNO: OVDE VAS ČEKA VAUČER NA 10.000 EVRA!

Prijavi se i osvoji vaučer za opremanje stana! Vreme je za prolećno osveženje! Da li sanjate o novom izgledu svog...