Pobeda Novog Pazara protiv IMT-a

U okviru četvrtog kola plej-auta Superlige Srbije, fudbaleri Novog Pazara su savladali IMT sa Novog Beograda u gostima sa 1:0.

Igrao se deveti minut kada je Nikola Karaklajić uspeo da savlada Miloša Gordića za 1:0 na asistenciju Portugalca Rafaela Flora . U drugom poluvremenu je IMT preuzeo inicijativu, jedanaesterac je imao Miloš Luković, ali nije uspeo da ga iskoristi.

Imao je domaćin i igrača više nekih sedam minuta do kraja, pošto je Floro dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, ali ni to nije uspeo da iskoristi.

Pazar je pobedom gotovo osigurao mesto u eliti i sledeće sezone, pošto ima 11 poena više od Voždovca, koji je na mestu koje vodi u doigravanje.