GOLEADA U BAČKOJ TOPOLI: Radnički kasno upalio, TSC nadomak drugog mesta!

Fudbaleri TSC-a savladali su Radnički 1923 sa 4:3 u duelu 4. kola plej-ofa Superlige Srbije.

Topolčani su već nakon 15 minuta igre vodili sa 3:0. Jovanović u šestom, Đakovac u desetom i Stojić u petnaestom.

Do poluvremena je Milutin Vidosavljević promašio penal za Kragujevčane. Vodio je TSC sa 4:0 nakon pogotka Đakovca. Radnički do kraja uspeo da smanji sa tri gola Salija, autogol Stojića i Bukumire.

TSC je sada na dva boda manje od Partizana i drugog mesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Vojvodina i Čukarički igraju direktan duel, koji imaju pet bodova manje od Kragujevčana u borbi za 4. mesto.

Standings provided by Sofascore

Obradović nakon poraza: Evo šta je rekao trener Partizana

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Partizan u gostima u trećem meču finalne serije ABA lige rezultatom 82:76. Nakon poraza trener Partizana...