Siti preuzeo lidersku poziciju nakon ubedljive pobede, Gvardiol kao pravi špic (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Fulam u gostima na Krejven Kotidžu sa ubedljivih 4-0, i tako preuzeli liderksu poziciju od Arsenala.

Građani su sada prvi sa 85 bodova, dva više od Tobdžija Mikela Artete.

Junak ove utakmice bio je defanzivac tima iz Mančestera Joško Gvardiol, koji je postigao dva gola iako mu to nije primarni posao. Pritom je to učinio u maniru pravih napadača.

Siti je na poluvremenu vodio minimalnom prednošću zahvaljujući njegovom golu u 13. minutu, a isti igrač je u 71. minutu povisio na 3-0.

Između dva gola hravtskog reprezentativca Fil Foden je u 59. minutu duplirao prednost, a konačan rezultat postavio je Hulijan Alvarez u sedmom minutu zaustavnog vremena.

DA OBNOVIMO GRADIVO: Da li je počela Olimpijada ili Olimpijske igre?

Večeras je u toku ceremonija svečanog otvaranja 33. modernih letnjih Olimpijskih igara, koje se održavaju u Parizu. Upravo tako...