Vlahović doneo trofej Juventusu! (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa trijumfovali su u Kupu Italije, pošto su na Olimpiku večeras u finalu savladali Atalantu sa 1-0.

Uzaludna je bila veća inicijativa tima iz Bergama, kao i više šuteva ka golu (13-9), pošto nijednom prilikom nije bio prinuđen da interveniše golman Matija Perin.

Odlučujući gol postigao je srpski reprezentativac Dušan Vlahović. On je pogodio već u 4. minutu, posle brze tranzicije, nakon što je dobio odličnu loptu u prostor od Andree Kambijasa i izbegao ofsajd.

Bio je potom srpski napadač precizan i u 72. minutu, kada je glavom zatresao mrežu, ali je nakon VAR intervencije poništen pogodak zbog ofsajda.

DA OBNOVIMO GRADIVO: Da li je počela Olimpijada ili Olimpijske igre?

Večeras je u toku ceremonija svečanog otvaranja 33. modernih letnjih Olimpijskih igara, koje se održavaju u Parizu. Upravo tako...