Borba Udinezea za opstanak, Samardžić tragičar pa spasilac

U susretu 37. kola Serije A Frozinone je slavio u Monci sa 1:0 (1:0) i tako stigao do osme pobede u sezoni, dok je Udineze u 14. minutu nadoknade stigao do izjednačenja protiv Empolija za 1:1 (0:0).

Završnica meča na Friuliju bila je za infarkt, prvo je u 90. minutu reprezentativac Srbije Lazar samardžić skrivio penal koji je Mbaje Nijang pretvorio u gol za goste.

Ali to nije bio kraj, duboko u produžetku, tačnije u 13. minutu, na intervenciju VAR-a, sudija je dosudio penal za Udineze koji je upravo izveo Samardžić i ispravio se za skrivljen penal.

Postigao je gol za 1:1 koji Udineze na kolo pre kraja drži izb+nad crte sa 34 boda, na 17. poziciji.

DA OBNOVIMO GRADIVO: Da li je počela Olimpijada ili Olimpijske igre?

Večeras je u toku ceremonija svečanog otvaranja 33. modernih letnjih Olimpijskih igara, koje se održavaju u Parizu. Upravo tako...