Novi poraz: Kraj za Đokovića u Ženevi

EURO 2024: Rumunjska- Ukrajina | Belgija- Slovačka | Austrija- Francuska ↓↓↓

Prvi teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale turnira u Ženevi.

On je danas u prvom polufinalnom meču poražen od 44. tenisera sveta, češkog predstavnika Tomaša Mahača sa 2:1, po setovima 6:4, 0:6, 6:1.

Srpski teniser je u prvom setu poveo 4:1, ali je Mahač uspeo da napravi veliki preokret i sa pet uzastopnih gemova osvoji set rezultatom 6:4.

Posle prvog seta Đoković je zatražio medicinsku pomoć zbog problema sa desnim ručnim zglobom.

Nakon toga Đoković osvaja drugi set bez izgubljenog gema. Češki teniser je u trećem setu napravio tri brejka koja su mu bila dovoljna za 6:1.

Mahač će u finalu igrati protiv boljeg iz duela Kasper Rud (Norveška) i Flavio Koboli (Italija).

EURO 2024: Turska- Gruzija | Portugal- Češka ↓↓↓

Tadić: Mislim da sam najbolji igrač ovog tima

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od Engleske rezultatom 1:0 u utakmici prvog kola Grupe C na Evropskom prvenstvu. Kapiten Srbije...