KOLAKOVIĆ POSLE BRAZILA: Našli smo model kako da igramo u buduće

EURO 2024: Rumunjska- Ukrajina | Belgija- Slovačka | Austrija- Francuska ↓↓↓

Odbojkaši Srbije sinoć su poraženi protiv Brazila 3:1 u duelu Lige nacija.

Domaćin je u Rio De Žaneiru upisao drugu pobedu uz poraz protiv Kube. Naša selekcija ima dva neuspeha i trijumf nad Iranom.

Posle duela oglasio se selektor Igor Kolaković.

Upitan je da li uprkos poraza ima razlozima za zadovoljstvo.

Nema, jer smo izgubili od velikog protivnika. Meč je bio jako dobar. Jako kvalitetan s naše strane. Samo četiri greške u napadu. Pravili smo greške u servisu, ali smo puno rizikovali. Mislim da smo dosta dobro servirali u zadnja dva seta. Igrali smo otvoren meč sa domaćinom pred punom Marakanom. Mislim da smo možda zaslužili još jedan set. Ostaje žal da se utakmica nije otvorila do kraja, što nismo ušli u peti set. Ali, drago mi je da smo imali sjajnu energiju i možda našli model kako bi trebalo da igramo u buduće, rekao je on.

Poslednji meč na takmičenju u Brazilu, Orlovi igraju sutra od 19 časova protiv Nemačke. Potom sledi put u Otavu i mečevi u Kanadi.

EURO 2024: Turska- Gruzija | Portugal- Češka ↓↓↓

Tadić: Mislim da sam najbolji igrač ovog tima

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od Engleske rezultatom 1:0 u utakmici prvog kola Grupe C na Evropskom prvenstvu. Kapiten Srbije...