NBA LIGA: Nova drama, maestralni Dončić za 2:0!(VIDEO)

EURO 2024: Rumunjska- Ukrajina | Belgija- Slovačka | Austrija- Francuska ↓↓↓

Košarkaši Dalasa duplirali su prednost protiv Minesote u finalu zapadne konferencije.

Napravivši još jedan brejk posle drugog veoma neizvesnog meča slavivši 109:108.

Timbervulfsi su bili znatno bolji rival. U drugoj četvrtini imali i 18 poena viška.

Dalas je to prestigao u 4/4 sa dve trojke Irvinga i košem Vašingtona. Potom se vodila napeta borba.

Minesota imala +5 na minut i po do kraja. Onda su dve trojke presudile. Prvo Irving. Onda je Luka Dončić doneo trijumf pogotkom 4 sekunde pre kraja.

Naz Rid je promašio posle trojku za pobedu. Predvodio je poraženi tim sa 23 poena uz 21 koš Edvardsa.

Luka Dončić, upisao je tripl dabl sa 32 koša, 10 skokova i 13 asistencija. Pratio ga je Irving sa 20 poena.

Treći meč serije se igra u noći između nedelje i ponedeljka.

EURO 2024: Turska- Gruzija | Portugal- Češka ↓↓↓

Tadić: Mislim da sam najbolji igrač ovog tima

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od Engleske rezultatom 1:0 u utakmici prvog kola Grupe C na Evropskom prvenstvu. Kapiten Srbije...