PROŠLI KROZ DRAMU: Real već osvojio jednu titulu EL!

EURO 2024: Rumunjska- Ukrajina | Belgija- Slovačka | Austrija- Francuska ↓↓↓

Mladi košarkaši Real Madrida osvojili su završni turnir juniorske Evrolige.

U finalnom duelu u Berlinu, savladali su francuski Insep 85:84 nakon produžetka.

Insep je nakon izjednačene prve četvrtine vodio +5 na poluvremenu. Real nešto bolje odigrao treću i četvrtu deonicu. Bili su na rubu poraza, ali je Ugo Gonzales pogodio za protužedak, a Traore nije doneo titulu.

I u dodatnih pet minuta se vodila velika borba. Na kraju je Ismaila Dijanj slobodnim bacanjima doneo pehar. Ponovo Francuzi imali šut za pobedu koji je promašio ponovo Traore.

Jegor Demin je sa 26 poena predvodio Real uz 23 koša Gonzalesa. Srpski igrač Mitar Bošnjaković upisao je 18 poena. U redovima Insepa, Bulefa je imao 23 poena.

Seniori ovog kluba igraju večeras od 20 sati protiv Panatinaikosa za 12 titulu prvaka Evrope.

EURO 2024: Turska- Gruzija | Portugal- Češka ↓↓↓

PREOKRET: Zvezdi stiže bek iz Serije A!

Crvena zvezda dogovorila je transfer levog beka Bolonje Ebenezer Anana, navodi "Max sport". Kako se navodi, trebalo bi da...