Obradović nakon poraza kivan na sudije: Ovakvo šikaniranje nisam doživeo

Košarkaši Partizana igraće majstoricu za plasman u finale šampionata Srbije. Izabranici Željka Obradovića slavili su u prvom meču sa 82:72, u drugom su poraženi sa 92:88.

– Čestitam ekipi Mege na pobedi. Probaćemo da se pripremimo za majstoricu. To bi bilo to, rekao je Željko Obradović, a s obzirom da nije bilo pitanja, Željko je ponovo uzeo reč:

– Sada se jasno vidi kakva je liga u pitanju, a to sam nagovestio posle poraza u finalu ABA lige. Gospodin delegat je ovde, valjda će neko povesti računa u ovome u periodu koji sledi, jer protiv nekih stvari jednostavno ne možete.

Obradović je nastavio u dahu:

– Prvi put u životu sam doživeo da se sudijama obraćam na vi, a oni meni sa ti. To šikaniranje tokom meča nisam doživeo. Obraćam se sudijama na vi, a oni mi kažu sedi dole i pusti me da sudim. Moje pitanje je glasilo da li imam pravo na čelendž. Takva je liga, sve smo ovo očekivali, iznenađenja nema.

Najnovije vesti

Poznat sastav grupa na narednom Svetskom prvenstvu!

Večeras je u Vašingtonu obavljen žreb za naredno Svetsko prvenstvo, koje će se održati sledeće godine u SAD, Meksiku...

POVEZANE OBJAVE