ROLAN GAROS: Siner rutinski, zakazao derbi druge runde

EURO 2024: Rumunjska- Ukrajina | Belgija- Slovačka | Austrija- Francuska ↓↓↓

Italijanski teniser Janik Siner plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa. Nakon tri seta slavio je protiv Amerikanca Kristofera Jubenksa. U prvom meču nakon predaje Feliksu Ože Aljasimu u četvrtfinalu mastersa u Madridu.

Po setovima 6:3, 6:3, 6:4

Pobednik Australian opena je dominantno ušao u prvi set i poveo 4:1. Američki igrač vratio jedan brejk i smanjio na 4:3. Potom Siner prelomio još jednim brejkom za vođstvo.

Nastavio je sa odličnom igrom i u drugom setu kada je poveo odmah sa 3:0. Kasnije i 5:2. Suočavao se sa tri brejk lopte, ali je osvojio set i poveo 2:0.

Jubenks je imao brejk loptu početkom trećeg seta. Čim je nije iskoristio, stigla je Sinerova kazna koji je poveo 3:1. Potom se malo pomučio da zatvori susret, ali nije dozvolio brejk Amerikancu za plasman u narednu fazu.

Protivnik u drugoj rundi mu je domaći igrači veteran Rišar Gaske koji je izbacio Bornu Ćorića.

EURO 2024: Turska- Gruzija | Portugal- Češka ↓↓↓

Milojević želi pojačanja u svim linijama tima: Dostavio sam spisak igrača koji moraju da ostanu!

Crvena zvezda je obavila prozivku za početak priprema za novu sezonu u kojoj žele ponovo da se domognu grupne...