Kaminski i Partizan: Centar oprostio dug crno-belima

Amerčiki košarkaš Frenk Kaminski  završio svoju misiju u Partizanu.

Očekivalo se da nekada NBA košarkaš bude veliko pojačanje Partizana, ali američki centar nije ispunio očekivanje u najtrofejnijem srpskom košarkaškom klubu. Amerikanac je napustio Partizan posle poraza u finalnoj seriji ABA lige, ali je učinio gest koji će da se svidi navijačima crno-belih.

Kako je preneo Kurir, Kaminski je Partizanu oprostio dve mesečne zarade. Njegova mesečna plata bila je 90.000 evra, što znači da je klubu iz Humske uštedeo 180.000 evra.

Povezani članci